Призупинення навчально-виховного процесу у навчальних закладах громади та інші питання комісії ТЕБ та НС

23 листопада відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської ОТГ. На порядку денному присутні члени комісії обговорили про застосування обмежень на території Олевського району з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, а також про вжиття додаткових заходів запобігання поширенню коронавірусу на території Олевської ОТГ у зв’язку з ситуацією, яка склалася у навчальних закладах.

З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених в ході обговорення (одноголосно) вирішено:

• призупинити навчально-виховний процес у Олевській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Кишинській ЗОШ І-ІІІ з 24.11.2020 року при цьому забезпечити дистанційне навчання (до 7 грудня 2020 р.);
  • призупинити навчально-виховний процес у Камянському ДНЗ з 23.11.2020 року при цьому забезпечити дистанційне навчання;
  • Олевському районному сектору Управління ДСНС України в Житомирській області (Стужук В.М.) здійснити санітарну обробку та дезінфекцію приміщень: Олевській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Кишинській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Камянському ДНЗ.