На засіданні бюджетної комісії обговорили прийняття бюджету на 2021 рік

22 грудня відбулось засідання бюджетної комісії. Окрім членів бюджетної комісії були запрошені й інші депутати міської ради та начальники відділів та установ міської ради.

Найголовнішим питанням було обговорення бюджету Олевської міської територіальної громади на 2021 рік.

Найголовнішим питанням бюджетної комісії було прийняття бюджету на 2021 рік. Згідно проєкту рішення, доходи міського бюджету визначено у сумі 318 388 242 гривень. На поточний 2020 рік бюджет приймали у сумі 262,4 млн. грн.

Профільна комісія рекомендувала питання Про бюджет Олевської міської територіальної громади на 2021 рік для розгляду на сесії ради.

Також розглядалось питання про розподіл додаткової дотації. Члени бюджетної комісії вирішили рекомендувати для розгляду на сесії спрямування додаткової дотації в сумі 1 585 100 грн. на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я на:

– видатки з утримання закладів освіти в сумі 951 060 грн. (60%);

– видатки з утримання закладів охорони здоров’я 634 040 грн. (40%).

Крім того, розглядались питання внесення змін до міського бюджету, виділення матеріальної допомоги, зміна штатної чисельності апарату Олевської міської ради та інші. Відповідні питання будуть розглядатися на сесії міської ради, яка відбудеться 24 грудня.