Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Олевської громади

Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Олевської міської територіальної громади, що відбувся 27.04.2021 року

27 квітня 2021 року о 15:00 годині в приміщенні Олевської міської ради за адресою: 11001, вул. Свято-Миколаївська, 4, м.Олевськ, Житомирська область (малий зал)відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної  власності Олевської міської територіальної громади, за результатами якого переможцем конкурсу визнано:

• суб’єкта оціночної діяльності – Житомирську товарну агропромислову біржу, код ЄДРПОУ 30736919, щодо оцінки об’єкта – приміщення в нежитловій будівлі, загальною площею 51.4 м2, за адресою: вул. Житомирська, 54, с. Кишин, Коростенського району, Житомирської області, 11040. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для передачі в оренду. Умови виконання: вартість послуг оцінки – 1 400,00 грн., термін виконання – 5 робочих днів.
  • суб’єкта оціночної діяльності – Житомирську товарну агропромислову біржу, код ЄДРПОУ 30736919, щодо оцінки об’єкта – нежитлова будівля, загальною площею 180,4 м2, за адресою: вул. Чкалова, 14, м.Олевськ, Житомирської області. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта, що підлягає відчуженню. Умови виконання: вартість послуг оцінки – 2 500,00 грн., термін виконання – 5 робочих днів.
  • суб’єкта оціночної діяльності – Житомирську товарну агропромислову біржу, код ЄДРПОУ 30736919, щодо оцінки об’єкта – приміщення в нежитловій будівлі гаража, загальною площею 64,5 м2, за адресою: вул. Свято-Миколаївська, 4, м. Олевськ, Житомирська область, 11001. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта, що підлягає відчуженню. Умови виконання: вартість послуг оцінки – 1 400,00 грн., термін виконання – 5 робочих днів.
  • суб’єкта оціночної діяльності – Житомирську товарну агропромислову біржу, код ЄДРПОУ 30736919, щодо оцінки об’єкта – вбудовані приміщення в нежитловій будівлі, загальною площею 14,00 м2, за адресою: вул. Національного визволення, 54-Б, с. Майдан, Коростенського району, Житомирської області, 11036. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта, що підлягає відчуженню. Умови виконання: вартість послуг оцінки – 1 400,00 грн., термін виконання – 5 робочих днів.