В Юрівській школі – нове опалення

Опалювальний сезон в Юрівській ЗОШ розпочали із запуску нового опалення. Замість пічного тут встановили сучасне централізоване, перевірити роботу якого приїхали міський голова Сергій Лисицький, секретар міської ради Сергій Мельник і заступник міського голови Юрій Данюк.

Директорка школи Галина Талах дякує і радіє змінам, бо сьогодні в приміщенні тепло та комфортно і дітям, і вчителям. Завдяки сучасному обладнанню легко контролювати температурний режим, не має старих проблем, пов’язаних  із обслуговуванням пічного опалення. За словами директорки школи, раніше потрібно було отопити 21 грубку, тому робота кочегара починалась з пів четвертої ранку.

Нову систему опалення вдалося зробити за 2 місяці. На території закладу збудували нову котельню, де встановили сучасний твердопаливний котел, а у класах та коридорах розмістили нові батареї.

Проєкт коштував майже 1,2 млн грн, його профінансувало ТОВ «Титан-апатитова група», згідно угоди про соціальне партнерство підписаної з міською радою.