В Олевській громаді комісія дозволила продаж алкоголю

З 26 квітня в Олевській ТГ дозволено продаж алкоголю. До цього було дозволено продавати лише слабоалкогольні напої ( пиво, вино тощо). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської територіальної громади.

Як показала практика, заборона на продаж міцного алкоголю лише розширила чорний ринок та точки продажу самогоноваріння.

Продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі Житомира та області дозволили ще з 6 квітня.

З 1 квітня заборону на продаж алкоголю скасовано у Києві.

Таке рішення прийняте в рамках поступового пом’якшення обмежень воєнного часу необхідних для перезапуску економіки. Зокрема рітейлу, виробників скляної тари, слабоалкогольних напоїв, транспортних компаній, закладів харчування та інших. Всі вони забезпечують десятки тисяч робочих місць та наповнюють бюджети різних рівнів.