Депутати прийняли Програму організації безоплатного поховання загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок збройної агресії рф проти України

З метою вшанування честі та пам’яті загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій  внаслідок російської агресії було прийнято рішення створити Програму, яка дозволить оплачувати заходи з проведення посмертного вшанування та належного поховання за рахунок коштів бюджету Олевської міської   територіальної громади.

Дане рішення було прийнято на засіданні 21 сесії, яка відбулась 9 червня.

У перелік заходів з організації поховання входить закупівля предметів ритуальної належності (одяг, взуття, труна, покрівець в труну, хрест, вінок з траурною стрічкою, квіти, хустки, рушники тощо); перевезення тіла загиблого до населеного пункту, де відбудеться поховання; організація  ритуальних  церемоній, обрядів; перевезення катафалком, інше. Програмою передбачена матеріальна допомога сім’ї загиблого в сумі 20 тис грн. на інші можливі витрати пов’язані з похованням.