У Житомирській області вирішили обмежити роботу торгових центрів, супермаркетів, магазинів у період повітряної тривоги

Розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 30.06.2022 №  56 введено в дію рішення ради оборони «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану»

Так, на всій території Житомирської області вирішили обмежити роботу ТРЦ, супермаркетів, магазинів у період повітряної тривоги.

З метою збереження життя та здоров’я людей прийнято рішення обмежити роботу торгово-розважальних центрів (ТРЦ), торговельно-розважальних комплексів (ТРК), магазинів, супермаркетів, інших об’єктів із масовим перебуванням людей під час попереджувального сигналу “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА“. При цьому наголошено, що керівники вищезазначених об’єктів зобов’язані повідомити (гучномовець, сирена, сигналізація, акустична система, електронне інформаційне табло) відвідувачів про повітряну тривогу. Керівники вищезазначених об’єктів мають проінформувати всіх відвідувачів про найближче сховище чи укриття, провести евакуацію та заборонити відвідування даних об’єктів до моменту скасування сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».

Житомирська ОВА закликає жителів області дотримуватися визначених правил та обмежень заради власної безпеки та оточуючих.