Привітання міського голови з Днем бухгалтера та аудитора!

Шановні працівники бухгалтерських служб та аудитори! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко взагалі уявити роботу будь-якої організації. Від вас залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності нашої громади. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс  громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.

Щиро вдячний вам за щоденну копітку, сумлінну працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю.

Бажаю в будь-якій ситуації тримати баланс, не втрачати з уваги жодної цифри і значення. Міцного здоров’я, професійних успіхів, творчого натхнення, стабільного законодавства, життєвих гараздів, добробуту та миру.

міський голова                          Сергій ЛИСИЦЬКИЙ