На розширеному засіданні постійних комісій міської ради розглянули 10 питань

15 грудня відбулось розширене засідання постійних комісій міської ради. У ньому взяли участь секретар міської ради Сергій Мельник, заступник міського голови Василь Ковальчук, депутати та члени постійних комісій, начальники управлінь і відділів Олевської міської ради.

Традиційно перед початком нового року розглядалось питання про бюджет Олевської міської територіальної громади на 2023 рік. Члени комісій детально обговорили відповідне питання. Тож пізніше його буде винесено на сесію міської ради.

Також були розглянуті й інші проєкти рішень, зокрема: про розгляд Прогнозу бюджету Олевської міської територіальної  громади на 2023-2025 роки, про затвердження «Програми соціально-економічного розвитку Олевської міської територіальної громади на 2023 рік» та інші. Відповідні питання були підтримані  членами комісій та будуть винесені на сесію міської ради.