#Дія: Мінцифри пропонує до перегляду освітні серіали про цифрову фінансову грамотність

Сьогодні, щоб розрахуватися за продукти в супермаркеті, сплатити комунальні послуги або взяти кредит, достатньо зробити кілька кліків у смартфоні.

Після початку повномасштабної війни навички в користуванні цифровими фінансами стали не просто елементом зручності, а необхідністю: переказ коштів фахівцям, які працюють віддалено, фінансова допомога родичам в іншій області тощо.

Мінцифри пропонує переглянути серіали про цифрову фінансову грамотність на платформі Дія.Цифрова освіта.

Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома https://osvita.diia.gov.ua/courses/komunalka-online

Разом із Василем Вірастюком, заслуженим майстром спорту України, ви дізнаєтесь, як безпечно сплачувати комунальні послуги, залишаючись вдома, за допомогою онлайн-сервісів: Portmone.com, сайту комунального підприємства, застосунку Приват24 та на сайту Ощадбанку.

Дружні цифрові фінанси https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-finance

Цей освітній серіал допоможе сформувати сімейний бюджет, розрізняти дебетову та кредитну картки, ознайомитися з особливостями кредитів і депозитів, дізнатися про валютний рахунок та онлайн-банкінг.

Фінансовий сенсей https://osvita.diia.gov.ua/courses/finansovyy-sensey

Під час перегляду ви розглянете реальні життєві ситуації: як планувати бюджет та заощаджувати, як відкласти кошти та накопичити на омріяну річ, як користуватись кредитним лімітом і не сплачувати відсотки тощо.

10 запитань фінансовому коучу https://osvita.diia.gov.ua/…/10-questions-to-financial…

Ви дізнаєтесь, як обирати банк, визначати найкращий вид кредиту для вас, що потрібно знати про депозит, як захиститись від шахраїв і вирішувати кредитні спори з колекторами.

Переглянути серіали безоплатно можна на платформі osvita.diia.gov.ua

Нагадаємо, що відтепер ВПО можуть змінити адресу реєстрації або знятися з обліку онлайн у застосунку Дія.

 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту