Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

У залі засідань Олевської міської ради ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

У засіданні взяли участь: заступники міського голови Василь Ковальчук та Сергій Гончар, депутати: Павло Налапко, Юрій Стужук, Анатолій Миндра та начальник відділу землекористування управління містобудування, архітектури та землекористування Микола Самченко.

На розгляд членів комісії було винесено 21 питання порядку денного.

Присутні детально опрацювали проекти рішень, серед яких питання: про надання дозволу на виготовлення технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Олевської міської ради, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  поділу земельної ділянки комунальної власності, про укладання договорів оренди землі несільськогосподарського призначення, про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності з метою зміни цільового призначення та передачі у користування на умовах оренди та ін.

Усі проєкти рішень будуть винесені на розгляд депутатів на чергову сесію міської ради.