Ухилення від призову

За публічного обвинувачення прокурорів Олевського відділу Коростенської окружної прокуратури судом засуджено жителя Олевської територіальної громади до 3 років позбавлення волі за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (ст.336 КК України).

Прокурорами доведено, що «ухилянт» без поважних причин, будучи військовозобов’язаним, в січні місяці цього року, перебуваючи у приміщенні другого відділу Коростенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відмовився від отримання бойової повістки.

Олевським районним судом, дослідивши надані стороною обвинувачення докази, призначено реальне покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Наразі вирок не набув чинності.

Коростенська окружна прокуратура