В Майдані на благодійних заходах зібрали понад 18 тисяч гривень

Кількість проведених в Олевській громаді благодійних заходів вражає. Тому продовжуємо інформувати про цікаві та різноманітні дійства, метою яких є збір коштів для Збройних Сил України.

Так, в Майданському ліцеї відбувся благодійний ярмарок. Малеча, старші класи та працівники закладу принесли домашні солодощі та продавали їх задля збору коштів для наших захисників. Загалом вдалось зібрати 10 780 гривень.

Раніше в сільському клубі села Майдан було проведено благодійний концерт під гаслом «Нескорена весна». В ньому взяли участь місцеві вокалісти та колективи, виконуючи патріотичні пісні. На заході вдалось зібрати без декількох сотень 8 тис. грн.

Гроші були передані до Олевської міської ради, міському голові Сергію Лисицькому. За ці кошти було придбано спорядження для військового з села Майдан: шолом та активні навушники.