Кількість проведених в Олевській громаді благодійних заходів вражає. Тому продовжуємо інформувати про цікаві та різноманітні дійства, метою яких є збір коштів для Збройних Сил України.
Так, в Майданському ліцеї відбувся благодійний ярмарок. Малеча, старші класи та працівники закладу принесли домашні солодощі та продавали їх задля збору коштів для наших захисників. Загалом вдалось зібрати 10 780 гривень.
Раніше в сільському клубі села Майдан було проведено благодійний концерт під гаслом «Нескорена весна». В ньому взяли участь місцеві вокалісти та колективи, виконуючи патріотичні пісні. На заході вдалось зібрати без декількох сотень 8 тис. грн.
Гроші були передані до Олевської міської ради, міському голові Сергію Лисицькому. За ці кошти було придбано спорядження для військового з села Майдан: шолом та активні навушники.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/349309847_691765699419967_8351896671471054534_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/349324801_1301583437429491_9131728172705322176_n-768x1024.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/349319556_782745816589423_8111631151372762264_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/349276145_266892939124348_9018723925097262236_n.jpg)