Бачити ворога вночі: для військового нашої громади передали тепловізор

Чергова підтримка для наших воїнів. Для жителя нашої громади Миколи Покальчука, який наразі захищає Україну від російського загарбника, міський голова Сергій Лисицький передав тепловізор.

Частину коштів зібрали рідні та знайомі нашого захисника, але цього не вистачило для того, щоб придбати такий необхідний прилад. Сучасні військові тепловізори здатні зафіксувати найменшу температуру. Ці прилади нічного бачення покажуть знаходження та пересування ворога, коли це неможливо через відсутність освітлення.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Ми завжди намагаємось допомогти нашим військовим, адже їх безпека та збережене життя – найголовніше. Дякую кожному, хто організовує благодійні заходи, віддає на благодійність свій заробіток та всім, хто підтримує наші Збройні Сили. Це все наближає Перемогу України». Також він висловив подяку Андрію Черниху за активну комунікацію та допомогу в цій справі.