З Днем Конституції України!

Шановні жителі Олевської територіальної громади!

Вітаю вас із річницею ухвалення Української Конституції.

28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, яка увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Сьогодні у нас намагаються забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ. Але  ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя.

Хай мир запанує в Україні! Вірю, що скоро ми переможемо і збережемо територіальну цілісність нашої держави.

З повагою,

міський голова                  Сергій ЛИСИЦЬКИЙ