Сергій Лисицький привітав працівників поліції з професійним святом

Сьогодні, 4 липня – День Національної поліції України.

З цієї нагоди міський голова Сергій Лисицький привітав колектив відділення поліції № 2 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області.

«Другий рік ви несете службу в умовах повномасштабного вторгнення. За цей час ви проявили себе гідно та мужньо. Ваша робота завжди була і є важливою гарантією спокою та громадського правопорядку. Сьогодні ви мужньо захищаєте Україну у боротьбі з окупантами: рятуєте, допомагаєте та оберігаєте! Дякую, що залишаєтесь на службі!», – зазначив голова громади.

Сергій Лисицький передав фото та подяку від начальника Милівської сільської військової адміністрації Любові Мінько за надану допомогу дітям, яку колектив поліції зібрав напередодні та передали їх громаді.

З  нагоди свята подяки від Олевської міської ради отримали працівники відділення:

• слідчий слідчого відділення відділення поліції № 2 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області майор поліції Олена Ничипорчук;
  • інспектор чергової частини відділення поліції № 2 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області майор поліції Швець Людмила;
  • старший дільничий офіцер поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області майор поліції Андрій Ничипорчук;
  • старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції відділення поліції № 2 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області капітан поліції Наталія Ніколенко;
  • поліцейський сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області старший сержант Олександр Єрмійчук.

З Днем Національної поліції!

Все буде Україна!