В Копищі та Майдані-Копищенському відбулись патріотичні благодійні концерти

В селах Копище та Майдан-Копищенський відбулись благодійні концерти, присвячені Дню Незалежності України.

Свято за участі місцевих виконавців та колективів, а також діток сіл організували працівники культури спільно з керівництвом сіл.

Попри надзвичайну близькість до кордону з республікою білорусь, в селах гучно лунали патріотичні пісні. Загалом на заходах вдалось зібрати 7 450 гривень.

Ці кошти староста сіл Михайло Михалець передав міському голові Сергію Лисицькому на потреби Збройних Сил України.

«Дякую за вашу небайдужість, за те, що продовжуєте допомагати нашим військовим. Ваш внесок важливий і наші воїни відчувають вашу підтримку. Приємно бачити, як патріотично налаштовані дорослі передають свої знання і ідеї, українську пісню для підростаючого покоління», – зауважив міський голова Сергій Лисицький.