Для військового з села Зольня передали тепловізор

Допомога та підтримка Збройних Сил України вкрай важлива. Цього разу для військового з села Зольня передали тепловізор.

Андрій Тимощук разом з рідним братом захищає нашу Україну від російських загарбників, мужньо виборюючи свободу і незалежність держави.

Для виконання завдань військовому потрібен був тепловізор. Пристрій коштує понад 60 тисяч гривень, тож мати військового організувала збір. Загалом вдалось зібрати 22 тис. грн. Цих коштів, звісно, не виставило.

Придбати такий необхідний пристрій для військового допомогла приватна підприємниця Світлана Лисицька, керівниця «Дента ЛІС». Благодійниця передала тепловізор матері та сестричці військового.

Ми висловлюємо щиру вдячність Світлані Петрівні за підтримку та допомогу. Ваш внесок наближує нашу перемогу, а головне – допомагає зберігати життя нашим військовим.