Оформлення паспортів в Олевському ЦНАП

Відтепер в Олевському Центрі надання адміністративних послуг можна отримати чи замінити паспорт громадянина України та закордонний паспорт. Рішення про розширення послуг, що надаються в ЦНАП, було прийняте на черговому засіданні сесії Олевської міської ради.

Міський голова Сергій Лисицький відвідав ЦНАП та ознайомився з роботою нового обладнаного кабінету для отримання паспортів.

Серед послуг: оформлення та видача паспорта громадянина України,  паспорта для виїзду за кордон, заміна паспортів, оформлення паспорту замість втраченого чи викраденого.

Вартість послуг:

• Оформлення та обмін паспорта громадянина України у строк 20 робочих днів – 450 грн.
  • Оформлення та обмін паспорта громадянина України у строк 10 робочих днів – 820 грн.
  • Оформлення та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон у строк 20 робочих днів – 856 грн.
  • Оформлення та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон у строк 7 робочих днів – 1 496 грн.
  • Сплата державного мита при втраті паспорта громадянина України – 34 грн.

Прийом громадян для отримання цих послуг відбувається з понеділка по п’ятницю з 08:00 год. до 16:30 год. Обідня перерва з 13:00 год. до 14:00 год.

Олевський ЦНАП знаходиться за адресою: м. Олевськ, вул. Володимирська, 2.