Черговий тепловізор для військового Олевської громади від «Дента ЛІС»

Своє плече підтримки для військових часто підставляють місцеві підприємці, благодійно допомагаючи купувати необхідні прилади, спорядження чи транспорт.

Цього разу до міської ради звернувся військовий, уродженець села Покровське, Михайло Стасинський із запитом на придбання тепловізора.

Мужній військовий з лютого 2023 року захищає Україну від російських окупантів у складі 32 окремої механізованої бригади. Наразі захисники знаходяться на передовій фронту, тож необхідність бачити ворога у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості вкрай важлива.

Вчергове підтримала Збройні Сили України приватна підприємиця Світлана Лисицька, керівниця «Дента ЛІС», придбавши за власні кошти прилад. Вона спільно з міським головою Сергієм Лисицьким передали тепловізор батьку військового.

Щиро дякуємо за таку підтримку та постійну допомогу!