Спільними зусиллями для військового з села Майдан придбали тепловізор

Ще один тепловізор від Олевської громади буде допомагати нашому військовому. Максим Знахорський проживає в селі Майдан і боронить українську землю від російських окупантів.

Для якісного виконання бойових завдань військовому необхідний тепловізор. Односельці організували збір коштів та зібрали 17 200 гривень. Окремо під час відзначення Дня села Майдан, 28 серпня, відбувся благодійний ярмарок. Продаючи смаколики, випічку, городину місцевим жителям вдалось зібрали ще 6 600 гривень.

Але цих коштів для придбання тепловізора не вистачило, адже необхідний прилад коштує майже 52 тисячі гривень, тож батьки нашого захисника звернулись до міської ради.

Завдяки спільним внескам на допомогу Збройним Силам України прилад вдалось придбати.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Дякую кожному, хто долучається до допомоги нашим військовим. Окремо хочеться подякувати активним жителям Майдану, які згуртувалися задля допомоги односельцю. Ваш внесок важливий для підтримки військових. Тож нехай янгол-охоронець завжди буде поруч з нашими захисниками, а ми й надалі будемо їх підтримувати».