Відзначення Дня захисників і захисниць України

В День захисників і захисниць України в Олевську урочисто привітали військовослужбовців. Захід був сповнений вітаннями, нагородами та музичними композиціями.

Міський голова Сергій Лисицький вручив подяки Олевської міської ради 17 захисникам і захисницям нашої держави за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Він подякував військовим за їх внесок у оборону наших кордонів від російських окупантів, захист неба та української землі. «Ви надихаєте весь наш народ на об’єднання. Ми пишаємося вами і завжди будемо підтримувати! Слава Україні!», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.

Також до вітального слова і нагород долучилися командир військової частини А7306, підполковник Олег Климчук, народний депутат України Володимир Арешонков, заступниця голови Коростенської районної ради Лариса Хоречко та керівництво Звягельського району і міста.

Музичні композиції підготували працівники культури громади, викладачі Олевської музичної школи та гурт TaRuta.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.