Камера нічного бачення для автомобіля для військового з Сущан

Можливість оперативно реагувати на запити від військових – це запорука комплексної підтримки.

До міського голови Сергія Лисицького звернувся наш захисник з села Сущани Анатолій Новак, який повідомив, що попав під обстріл під час того, як виїжджав за пораненим бійцем, адже їхав вночі з увімкненими габаритами, щоб розгледіти дорогу.

Щоб евакуаційне авто могло більш безпечно пересуватися в нічну пору доби в зоні бойових дій, необхідне спеціальне приладдя – камера нічного бачення з дисплеєм.

Завдяки всім, хто продовжує допомагати і підтримувати Збройні Сили України, вдалось оперативно відреагувати на прохання, придбати і відправити поштою такий необхідний прилад, не втрачаючи дорогоцінний час.

«Дякую всім жителям нашої громади, що не стоять осторонь, продовжують організовувати благодійні концерти, ярмарки, різноманітні акції і збори. Ваш внесок допомагає підтримувати наших захисників», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.