Військовому з Олевської громади передали тепловізор для захисту неба

Спільна співпраця задля головної мети – запорука вдалого втілення.

Нам з вами вдалось допомогти ще одному військовому з Олевської громади. Захищаючи Україну у складі 14 окремого зенітно-ракетного полку, мужній воїн оберігає наше небо від ворожих повітряних цілей.

Для кращого реагування та оцінки ситуації вночі, захиснику необхідний був тепловізор. Для придбання приладу волонтерка з села Хочине Світлана Скрит зібрала 4 500 гривень та отримала персональну знижку на придбання необхідної моделі.

Завдяки активності жителів, які передають кошти до міської ради для ЗСУ, вдалось зібрати ще 24 тисячі гривень і придбати такий необхідний тепловізор для військового.

«Щиро дякую нашим волонтерам, активним жителям, які приймають участь у зборах коштів, ярмарках та концертах. Спільно працюючи для підтримки наших Збройних Сил, ми наближаємо нашу перемогу», – зауважив міський голова Сергій Лисицький.