В Олевській громаді відзначили День працівників освіти

Сьогодні, 5 жовтня, працівників освіти Олевської громади привітали з професійним святом.

Міський голова Сергій Лисицький звернувся до присутніх: «Освітяни – це фундамент, на якому будується наше майбутнє. Ви вкладаєте в підростаюче покоління найкраще, тож в нас є щира надія на краще майбутнє. Щиро вдячний, що ви продовжуєте допомагати Збройним Силам України та завжди приходите на допомогу. Зі святом!».

Сергій Іванович вручив подяки Олевської міської ради працівникам освіти громади, які пішли захищати Україну від російських окупантів. Наразі у нас 25 мужніх оборонців. Більшість нагород отримували родичі військових.

До вітальних слів, а також вручення нагород долучилися заступник міського голови Юрій Данюк, помічник народного депутата України Валерій Троян, заступниця голови Коростенської РДА Лариса Хоречко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Валерій Левченко, голова профспілки працівників освіти Наталія Яценко.

Пісенні та хореографічні номери підготувати вихованці Олевського ЦДЮТ та дітки Олевської громади.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.