Відкриття дитячого садочку в селі Хочине

В селі Хочине відбулось офіційне відкриття дитячого садочка. Поява дошкільного навчального закладу для більшості матусь старостинського округу була довгоочікуваною, адже раніше в селі дитячого садочка, попри велику кількість населення округу, не було. Наразі садочок працюватиме з короткотривалим перебуванням дітей.

Ремонт приміщення виконувався за кошти місцевого бюджету, а також за підтримки депутата Житомирської обласної ради Валерія Прокопчука.

Свій внесок у ремонт, зокрема облаштування котельні, також внесла депутат Житомирської обласної ради Поліна Алдошина.

Садочок будуть відвідувати понад 20 діток з сіл Хочине та Рудня-Хочинська.

На офіційне відкриття до діток з батьками завітали міський голова Сергій Лисицький, секретар міської ради Сергій Мельник та депутат облради Поліна Алдошина. Вони привітали присутніх з гарною подією та побажали мирного і весело проведеного часу в садочку.

Від благодійного фонду BGV Геннадія Буткевича для малечі передали іграшки та набори дитячих ігор.

Дякуємо партнерам за допомогу у відкритті дитячого садочка та постійну підтримку!