Процедура купівлі дров

Державне підприємство “Ліси України” повідомляє, що купівля деревини для опалення на потреби фізичних осіб здійснюється за наступною процедурою:

1. Слід звернутися до представництва філії та написати заяву, у якій вказати обсяг. Обов’язково з собою необхідно взяти паспорт та ідентифікаційний код. За 1 рік кожен громадянин має можливість замовити 15 м3 дров.
  2. Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства, з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.
  3. Здійснити оплату можна через термінал у лісництві або у будь-якому відділенні банку чи використовуючи мобільний банкінг.
  4. Після оплати потрібно повторно звернутися з квитанцією про оплату у лісництво, для відвантаження придбаного Вами товару.

Також придбати дрова для населення можна онлайн, у зручному державному інтернет-магазині “ДроваЄ”!

Відповідальним за реалізацію деревини паливної у філії “Олевське лісове господарство” є Люшенко Олександр, фахівець з державних закупівель (097 816 19 79).