Нагородження захисників України з Олевської громади

Перед засіданням сесії міської ради відбулось нагородження 9 захисників України з Олевської громади, на жаль, 6 з них – посмертно.

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест» нагороджений уродженець села Кишин Сергій Володимирович Лугина.
Указом Міністра оборони України медаль «За поранення» отримали військові: житель села Лопатичі Михайло Вікторович Осипчук та житель села Соснівка Руслан Володимирович Шибецький.

Щиро вдячні нашим захисникам за кожен прожитий день та за надійний захист рідної землі!

Ще 6 нагород отримали наші Герої, які ціною власного життя захищали цілісність та незалежність України.

Указом Президента України медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджений посмертно Лепей Сергій Сергійович (м. Олевськ).

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня: