Звернення «Олевського лісового господарства» та інші питання сесії міської ради

Сьогодні, 9 листопада, відбулось засідання сесії міської ради. Загалом було розглянуто 42 питання.

Перед початком засідання відбулось нагородження захисників України з Олевської громади, а також присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув внаслідок збройної агресії російської федерації.

Першочергово депутати розглянули звернення від колективу лісокомплексу філії «Олевське лісове господарство» ДП «Ліси України». Вони звернулись з проханням не допустити скорочення працівників підприємства, адже нещодавно їх повідомили про виведення зі штатного розпису філії, як зазначається у зверненні.

Представники Олевського лісового господарства, які були присутні на сесії, повідомили, що станом на 2 листопада штат працівників лісокомплексу складає 72 особи, в тому числі 10 військовослужбовців.

Депутати одноголосно проголосували за рішення звернутись до Верховної Ради України та Президента України щодо недопущення скорочення працівників підприємства.

Розглянули також надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади. До міської ради звернулись 32 особи з проханням виділити матеріальну допомогу на дороговартісне лікування. Загальна сума допомоги – 320 тисяч гривень.

Підтримали рішення про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при спеціалізованій службі «Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».  

Основними завданнями мобільної бригади є:

  – надання психологічної допомоги постраждалим особам;

 – реагування та надання не пізніше ніж протягом однієї доби соціальнопсихологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання;

 – інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства та щодо надавачів таких послуг, зокрема, інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;

– роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання;

 – провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

Також депутати міської ради вийшли з ініціативою заслухати керівника відділу освіти, молоді та спорту про діяльність закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, а також поспілкуватися з керівниками цих закладів. Відповідну зустріч планують провести вже найближчим часом.

Серед інших також розглядались питання про розподіл додаткової дотації, внесення змін до міського бюджету на 2023 рік, про затвердження протоколів про результати електронних аукціонів про передачу в оренду об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Олевської міської територіальної громади та інші.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту