З Днем Незалежності Польщі!

Сьогодні День Незалежності святкує Польща, країна, яка стала надійним партнером для України в подоланні найтяжчих днів війни від початку повномасштабного вторгнення.

Хочу привітати весь польський народ з цим світлим і важливим святом! Ця дата символізує вашу мужність, волю та відданість власній країні. Ми розділяємо вашу радість.

Дякую керівництву та жителям нашого міста-побратима Тошек за вашу неймовірну духовність та відданість ідеалам незалежності, які ви втілюєте в життя. Наша співпраця та взаєморозуміння є невичерпним джерелом натхнення для нас.

Нехай наша дружба продовжує рости та завжди буде на благо жителів обох наших прекрасних громад. Зичу вам тепла, щастя та безмежної радості у цей святковий день!

З найкращими побажаннями,
міський голова Сергій Лисицький