Для військових з Олевська передали радіостанції Motorola

Триває допомога нашим військовим з міського бюджету Олевської міської ради в рамках Програми національного спротиву та територіальної оборони Олевської міської територіальної громади на 2023-2024 рр.

Раніше вже було придбано та передано на військові частини квадрокоптери, системи супутникового доступу до інтернету, необхідну техніку.

Цього разу з запитом до міської ради звернулося командування однієї з військових частин, в якій проходять службу двоє олевчан, з проханням передати радіостанції.

Було придбано 2 радіостанції Motorola DP4400, загальною вартістю понад 48 тисяч гривень. Радіостанції міський голова Сергій Лисицький передав дружині нашого військового, яка відправить обладнання на фронт.

Нагадаємо, раніше керівництво міської ради та депутатський корпус прийняли рішення про виділення 5 мільйонів гривень на допомогу Силам оборони України.

????????????????????????????????????