Ані дров, ані грошей: правоохоронці встановлюють причетних до ошуканства

До поліції із заявою про шахрайство звернувся 43-річний житель Житомирської області. Чоловік розповів, що у соціальній мережі натрапив на оголошення про продаж дров за доступною ціною та одразу сплатив понад 10 тисяч завдатку. Однак товар так і не отримав.

Нині у рамках розпочатого кримінального провадження за ст. 190 (Шахрайство) ККУ поліцейські встановлюють причетних до правопорушення.

Водночас правоохоронці вкотре закликають громадян, не сплачувати наперед за товар, обраний у мережі Інтернет.

Скористайтеся послугами післяплати, або так званої «захищеної оплати», які пропонують транспортні компанії, торгові інтернет-майданчики та фінансові установи.

Зокрема, лісопродукцію варто купувати у продавців або підприємств, які мають офіційні офіси та бази, можуть документально підтвердити легальність походження деревини. Так ви вбережетеся від ошуканства та завадите незаконним вирубкам лісу.

Серед іншого, у державному підприємстві «Ліси України» створено офіційний інтренет-магазин «ДроваЄ». Ознайомитися з умовами та придбати необхідну лісопродукцію можна за посиланням https://drovae.gov.ua/

Будьте уважними, не дайте себе ошукати!

Бердичівський районний відділ поліції