Олевській громаді передали ще 19 генераторів

Олевська громада отримала ще 19 генераторів від благодійної організації «Оберіг-26». Пристрої вдалось отримати за сприяння депутата міської ради Сергія Вовка, а також директора благодійного фонду «Дзвони Чорнобиля» Леоніда Антонюка.

Раніше Олевська міська рада вже отримала 42 генератора від даного благодійного фонду. Міський голова Сергій Лисицький в комунікації з благодійниками загалом домовився про передачу понад 60 генераторів для Олевської громади, щоб підготуватися до можливих блекаутів. Пристрої не нові, але в дуже гарному стані.

Варто зазначити, що Олевська міська рада активно працює над забезпеченням генераторами закладів освіти, медицини, культури та адміністративних приміщень, які переважно в селах громади функціонують як Пункти незламності. Наразі вдалось забезпечити майже всі соціально важливі заклади громади, адже від початку повномасштабного вторгнення в Олевській громаді з’явилось 107 генераторів: частину було придбано, інші – передані від благодійників.

Сьогодні, 30 листопада, заступник міського голови Юрій Данюк передав генератори керівникам закладів:

Заклади медицини:

• Радовельський старостинський округ;
  • Руднє-Бистрянський старостинський округ;
  • Сущанський старостинський округ;
  • Тепеницький старостинський округ.

Щиро дякуємо благодійникам за надану допомогу!