Три борчині Олевської громади стали бронзовими призерками Чемпіонату України

27-30 листопада у м. Чернівці проводився Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат до 13 років. До складу збірної команди Житомирської області увійшли 8 спортсменів Олевської ДЮСШ: 5 юнаків та 3 дівчини.

Протягом 3 днів боротьби наші юні борчині змогли вибороти три бронзові медалі:

Анастасія Легкоступ, тренер Андрій Кострицький (с. Тепениця).

Катерина Гончар, тренер Володимир Попков (с. Сущани).

Іванна Охремчук, яка вже вдруге стала бронзовою призеркою Чемпіонату України, тренер Володимир Попков (с. Сущани).

Заступник міського голови Юрій Данюк привітав призерок Чемпіонату України та їх тренерів з вдалою і результативною участю у змаганнях, а також вручив юним борчиням грамоти міської ради за високий професіоналізм, активну життєву позицію, значний особистий внесок у розвиток спорту та гідне представлення Олевщини на всеукраїнському рівні.

Участь команди спортсменів Олевської громади в Чемпіонаті України профінансовано Олевською міською радою.