Квадрокоптер DJI Mavic 3Т на Бахмутський напрямок

Чи не одна з найважчих точок фронту – Бахмутський напрямок, де наші мужні воїни сміливо боронять українську державу від окупантів. Саме тому нашим захисникам як ніколи необхідна підтримка, нове обладнання та інші засоби.

Одна з військових частин звернулась до міської ради з проханням передати квадрокоптер для кращого виявлення ворога.

Квадрокоптер DJI Mavic 3Т з функцією тепловізора було придбано та передано нашим військовим. Для цього секретар міської ради Сергій Мельник та заступник міського голови Василь Ковальчук поїхали безпосередньо на фронт.

Зазначимо, придбання приладів та техніки для захисників здійснюється в рамках Програми національного спротиву та територіальної оборони Олевської міської територіальної громади. Раніше на сесії міської ради керівництво громади спільно з депутатським корпусом вирішили виділити 5 мільйонів гривень для підтримки наших оборонців.