Нагороди для захисників України з Олевської громади

Сьогодні, 28 грудня, перед початком засідання виконавчого комітету відбулось нагородження 4 захисників України з Олевської громади, на жаль, 2 з них – посмертно.

Відзнакою Міністерства оборони України медаллю за поранення «важке» нагороджений Бобровник Юрій Вікторович.

Відзнакою Міністерства оборони України медаллю за поранення «легке» нагороджений Павленко Олег Валерійович.

Дякуємо нашим мужнім воїнам за захист України, їх неоціненний внесок у оборону нашої землі та наших життів.

Ще дві нагороди отримали наші Герої, які ціною власного життя захищали кожного з нас.

Указом Президента України медаллю «За військову службу Україні» нагороджений Гришковець Сергій Михайлович (посмертно). Раніше наш Герой був також нагороджений нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада».

Пам’ятною грамотою на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил України нагороджено Власюка Олександра Володимировича (посмертно).

Схиляємо голови у скорботі за нашими Героями. Їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті!