Олевська громада отримала шкільний автобус

Олевська громада отримала новий шкільний автобус. На офіційному врученні, яке відбулось в Житомирі наприкінці 2023 року, був присутній міський голова Сергій Лисицький та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Віра Ковальчук.

Загалом було передано 26 автобусів для закладів загальної середньої освіти області, серед них – і транспорт для нашої громади. За активну комунікацію та співпрацю щиро вдячні народному депутату України Арсенію Пушкаренку та голові Житомирської ОВА Віталію Бунечку.

Автобуси передаються на умовах співфінансування – 50% з державного та місцевого бюджетів.

«Підтримка та розвиток освіти – це один з найбільш пріоритетних напрямів. Адже в підростаючому поколінні – наше майбутнє. Для нашої великої громади цей автобус стане гарною можливістю покращити умови навчання учнів», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.