В селі Корощине організували благодійну акцію на підтримку ЗСУ

Село Корощине започаткувало волонтерську акцію для підтримки Збройних Сил України. Зібрати з кожного домогосподарства по 100 гривень – з такою ініціативою виступила місцева волонтерка Наталія Мучичко. Ідею підтримав староста округу Валентин Ратушинський та жителі села.

Кожне домогосподарство донатило різні суми. Зазначимо, що до цієї акції долучилися також громадяни, що колись проживали в Корощині, але переїхали, тож надсилали кошти на картковий рахунок.

Загалом вдалось зібрати 26 тисяч гривень. Ці кошти волонтерка та староста села передали міському голові Сергію Лисицькому на потреби Збройних Сил України.

Вони розповіли, що планують зробити дану акцію щомісячною, а також закликають й інші населені пункти громади доєднуватися до такої ініціативи. Адже об’єднуючись всім разом, навіть віддаючи невеликі кошти для ЗСУ з кожного будинку, можна суттєво підтримати наших військових. Разом ми сильніші!