Відбулись змагання з шахів серед команд учнів закладів освіти

23 січня на базі Олевського ліцею №2 відбулися змагання з шахів серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради.
Участь в змаганнях взяли 19 команд: 12 – із ліцеїв (Олевський №1, №2, №3, Варварівський, Замисловицький, Зубковицький, Кам’янський, Кишинський, Лопатицький, Майданський, Покровський, Хочинський) та 7 – із гімназій (Зольнянська, Корощинська, Перганська, Сердюківська, Стовпинська, Сущанська, Юрівська).

Переможці визначалися у командних змаганнях, а також особистих змаганнях серед учнів ліцеїв.
Так, в ході запеклої боротьби, призові місця посіли:

Серед гімназій:
🥇І місце – команда Юрівської гімназії;
🥈ІІ місце – команда Зольнянської гімназії;
🥉ІІІ місце – команда Сердюківської гімназії.

Серед ліцеїв:
🥇І місце – команда Замисловицького ліцею;
🥈ІІ місце – команда Олевського ліцею №1;
🥉ІІІ місце – команда Олевського ліцею №3.

Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради нагороджено призерів змагань із шахів:
🥇І місце – Ігнатюк Лілію (Олевський ліцей №2) та Лебединського Петра (Замисловицький ліцей);
🥈ІІ місце – Ничипорчука Віталія (Олевський ліцей №3), Козловця Андрія (Варварівський ліцей) та Горпиніч Анну (Олевський ліцей №1);
🥉ІІІ місце – Марчука Владислава (Кишинський ліцей), Білінського Максима (Олевський ліцей №3) та Шинкаренко Альвіну (Замисловицький ліцей).

Вітаємо учасників змагань та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та спорті!