Дострокове припинення повноважень старости Жубровицького старостинського округу

На черговому засіданні сесії міської ради, яке відбулось 8 лютого, було прийняте рішення про дострокове припинення повноважень старости Жубровицького старостинського округу та звільнення старости Гілюка Євгена Володимировича.

Підстава для прийняття відповідного рішення – особиста заява Євгена Володимировича.

Також було вирішено виключити його зі складу виконавчого комітету Олевської міської ради.

Обов’язки старости Жубровицького старостинського округу тимчасово покладено на старосту Стовпинського старостинського округу Кравченка Миколу Миколайовича.

Міський голова Сергій Лисицький подякував Євгену Гілюку за роботу та обіцянку й надалі підтримувати село, а також побажав успіхів у нових планах та починаннях.