Підстави для перевірки документів у громадян працівниками поліції

У Коростенському районному секторі №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області 06 та 07 лютого 2024 року з клієнтами пробації говорили про правові аспекти перевірки документів у громадян працівниками поліції.

Бесіду із засудженими вели головний юрист сектору Олевське бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Звягельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Мартинова спільно з начальником Коростенського районного сектору №3 з питань пробації Анжелою Козловець та провідним інспектором Дмитром Костюченко.

Суб’єктів пробації було ознайомлено з видами документів, що оформляються із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру, згідно із статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», повідомлено та детально розглянуто підстави перевірки документів особи, згідно із статтею 32 Закону України «Про національну поліцію», а також обговорено правові вимоги щодо перевірки документів осіб під час дії правового режиму воєнного стану.

На кінець розмови, засудженим вручено інформаційні буклети «Безоплатна правова допомога» та в індивідуальному порядку юристом сектору БПД надані вичерпні відповіді на запитання суб’єктів пробації.

Коростенський районний сектор №3

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області