Олевські спортсмени – чемпіони України з джиу-джитсу

Міський голова Сергій Лисицький разом зі своїм заступником Юрієм Данюком нагородили подякою тренера MMA Андрія Кондратюка за високий професіоналізм, активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та гідне представлення Олевської громади на всеукраїнському рівні.

З лютого 2023 року по лютий 2024 року «Олевська школа змішаних єдиноборств» продемонструвала непересічні результати не лише на обласному рівні та відкритих чемпіонатах, а й гідно представила Олевську громаду на всеукраїнському рівні. За цей період наші спортсмени вибороли 14 золотих нагород всеукраїнського рівня.

Розповімо детальніше про досягнення наших спортсменів:

• Андрій Кондратюк – триразовий чемпіон України з джиу-джитсу, дворазовий переможець Кубку України.
  • Кирило Дола – дворазовий переможець Кубку України, чемпіон України з джиу-джитсу, чемпіон України зі змішаних єдиноборств, учасник Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств в Албанії.
  • Дмитро Редько – дворазовий чемпіон України з джиу-джитсу, дворазовий переможець Кубку України.
  • Ярослав Жеребило – чемпіон України з джиу-джитсу.

Зазначимо, що ми перелічили тільки найвищі, «золоті» нагороди. Наші спортсмени також мають безліч перемог в турнірах та змаганнях у різних куточках України.

Щиро дякуємо їм за гідне представлення Олевщини та бажаємо подальших успіхів і перемог!