Для військового на Бахмутському напрямку відремонтували авто

Допомогли відремонтувати автомобіль для наших військових з піхотного батальйону, які захищають Україну від російських окупантів на Бахмутському напрямку.

Власник СТО «Автосфера» Валерій Яковчук придбав та замінив зчеплення в автомобілі, яке коштувало 5 тисяч гривень. Брат військового Олександр Васильчук придбав мастила і фільтри.

Частково запчастини для ремонту авто також були придбані за кошти, що небайдужі громадяни приносять до міської ради, зокрема:

• Радовельський БК – 1 200 грн.;
  • Благодійний захід в селі Кишин – 1 230 грн.

Всі ремонтні роботи знову безкоштовно виконали наші олевські майстри: Ярослав Іванченко, Борис Михайленко, Валерій Хомутовський. Щиро дякуємо за підготовку автомобіля до фронту та постійну допомогу!

Також нашому захиснику з Олевська передали FPV-дрон за сприяння Олександра Денисенка та Євгенія Шапіра, які організували збір коштів та придбання дрона.

Авто оперативно доставили на передові позиції фронту брат військового Олександр Васильчук, Олексій Тимощук та Андрій Дворак.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї справи, за вашу активність та небайдужість. Разом ми можемо зробити більше!