Дострокове припинення повноважень депутата Віктора Коца

Під час чергового засідання сесії Олевської міської ради, яке відбулось 7 березня, було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Віктора Коца.

Відповідне рішення було прийняте одноголосно у зв’язку з його особистою заявою про складання депутатських повноважень.

Віктор Коц був закріплений за Олевським округом, який включав: бульвар Воїнів Афганців, вул. Весела, вул. Княгині Ольги, вул. Комарова,  пров. Комарова, вул. Промислова,  пров. Промисловий, вул. Робітнича, вул. Чкалова, вул. Щаслива, пров. Робітничий, пров.2-й Щасливий, вул. Володимирська, вул.ім. Гетьмана Виговського, вул.40 років Перемоги, пров. Володимирський,  пров. Набережний,  вул. Першотравнева, пров. Першотравневий,  вул. Олексія Береста,  вул. Нова, вул. Павленка,  пров. Павленка,  вул. Покальчука,  пров. Покальчука, вул. Древлянська, вул. ім. Бориса Добровольського, вул. ім. Василя Струтинського, пров. ім. Василя Струтинського, вул. ім. Володимира Шелеста, вул. Квітинського, вул. Олега Штуль-Ждановича, вул. Юрія Спіженка.

Дане рішення буде направлено до Олевської міської територіальної комісії Коростенського району Житомирської області.

Згідно Закону України «Про місцеві вибори», якщо депутат, який обирався в багатомандатному виборчому окрузі, достроково припинив повноваження, за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.