Автомобіль для військового з села Покровське

Ще одна історія великої української душі та взаємопідтримки. Нашому захиснику з села Покровське передали автомобіль. Військовий – в інженерно-саперній роті на передових позиціях фронту.

Раніше це авто допомагало іншому нашому військовому – олевчанину В’ячеславу Ілюченку. Транспорт був придбаний працівниками культури Олевської громади за кошти з благодійних заходів в січні 2023 року. Але після отриманих поранень мужній оборонець був демобілізований та вирішив передати надійний автомобіль іншому захиснику з нашої громади.

Звісно, авто потребувало ремонту і тут на допомогу знову прийшли наші місцеві майстри, які всі ремонтні роботи виконують безкоштовно. Щиро дякуємо Петру Кравченку та Сергію Горпинічу за чергову допомогу!

До автомобіля також були придбані два колеса та запчастини для ремонту. За зібрані на це кошти щиро дякуємо:

Дякуємо кожному, хто продовжує долучатись до зборів та благодійних заходів – це реальна підтримка наших захисників.

Окрема вдячність односельцям військового, жителям Покровського округу, які заповнили автомобіль продуктами для захисника та його побратимів. Разом до перемоги!