«Важливий кожен»: благодійний проєкт на підтримку людей похилого віку

У рамках регіонального проєкту «Важливий кожен» Олевська громада отримала від Благодійного фонду BGV та Фонду «Чисті Серцем» спеціальні набори з продуктами та засобами гігієни. Таку допомогу було передано для мешканців громади віком 70+.
 
«Цей проєкт – ще одна гарна нагода висловити вдячність людям, які розбудовували нашу країну, виховували її захисників і захисниць, заклали фундамент державності. Дуже влучно обрана назва проєкту – «Важливий кожен» – адже дійсно, хочеться виразити глибоку шану до кожного жителя нашої громади з багатим життєвим досвідом», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.
 
Це вже третій етап благодійного проєкту, ініційованого народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком та реалізованого за підтримки благодійних фондів. Цього разу до складу наборів увійшли не лише продукти, зокрема борошно, консерви, чай, макарони, а й засоби гігієни.
 
«Ми продовжуємо нашу ініціативу – проєкт «Важливий кожен», створений на підтримку людей літнього віку. При формуванні наборів насамперед орієнтувалися на продукти довготривалого зберігання, а також цього разу вирішили додати декілька засобів гігієни. Ми підтримуємо постійний зв’язок із представниками громад і нашими партнерами, намагаємося залучити до участі в проєкті нових. Загалом це робота великої команди, яка об’єднана бажанням допомогти тим, хто сьогодні потребує цього найбільше», – зазначила директорка Благодійного фонду BGV Поліна Алдошина.
 
Планується, що в рамках третього етапу проєкту буде роздано 11 тисяч продуктових наборів для людей похилого віку. Загалом організатори прагнуть охопити 5 громад Житомирської області.
 
«Сьогодні для кожного з нас пріоритетним завданням є підтримка наших Захисників та Захисниць, їхніх родин, однак водночас ми не повинні забувати про тих, хто будував нашу державу і виховував наступні покоління, – про людей мудрого віку. Потрібно пам’ятати про них, шанувати їхню працю та внесок у розбудову України, яку сьогодні відстоюємо на фронті. Для цих людей важливими є увага, повага і турбота. Саме в єдності – найбільша сила українців, у чому з початку повномасштабного вторгнення переконався весь світ!» – наголосив ініціатор проєкту Арсеній Пушкаренко.
 
Нагадаємо, що проєкт «Важливий кожен» було започатковано у грудні 2022 року. У рамках першого етапу продуктові набори отримали близько 20 тисяч людей похилого віку практично в усіх громадах Житомирської області. Насамперед увагу приділили самотнім мешканцям. Другий етап охопив 6 громад, де близько 5 тисяч продуктових наборів одержали люди віком 70+ всіх категорій.
 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту