Розроблено три локації для розміщення погруддя Тараса Бульби-Боровця в Олевську. Ідея встановлення пам’ятника обговорювалась на нараді при міському голові Олегу Омельчуку 4 квітня. На зустріч приїжджали куратор фестивалю «Олевська республіка» Валерій Гладунець та скульптор Михайло Горловий.
Мова йде про три варіанти розміщення: перед Олевським міським будинком культури, біля Ощадбанку по вул. Свято-Миколаївська, неподалік професійного ліцею, де раніше був штаб Поліської Січі, сквер біля райдержадміністрації. Раніше міський голова дав доручення головному архітектору громади Володимиру Пятницькому розробити відповідні планувальні рішення.
В подальшому будуть представлені скульпторами варіанти погруддя Тарасу Бульбі-Боровцю. На облаштування скверу в Олевську зі встановленням погруддя отаману виділено 150 тис. грн. з обласного бюджету.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/Budinok-Kulturi.jpg)
Перед Будинком культури
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/vul-Svyato-Mikolayivska-bilya-oshhadbanka.jpg)
біля Ощадбанку та ліцею по вул. Свято-Миколаївська
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/Skver-bilya-raydezhadministratsiyiyi.jpg)
Сквер біля райдежадміністраціїї