Двох олевчан нагородили грамотами Верховної Ради України

8 січня, перед початком сесії міської ради, помічниця народного депутата Володимира Арешонкова Олена Шахрай передала грамоти Верховної Ради України кращим працівникам Олевської об’єднаної територіальної громади та району.

Почесною Грамотою Верховної Ради України за особисті заслуги перед народом нагородили директора комунального підприємства «Олевська районна друкарня», депутата районної ради Бабича Василя Миколайовича.

Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед народом була нагороджена діловод села Тепениця Олевської об’єднаної територіальної громади Дубик Галина Василівна.

Від імені народного депутата Володимира Арешонкова його помічниця привітала нагороджених та побажала плідної ділової співпраці.