Школярі Олевщини позмагались на олімпіаді

Олімпіада під назвою «Путівка в науку» була проведена в міській раді  28 березня. Участь в олімпіаді взяли 18 школярів четвертих класів із 16 шкіл.

Завдання з української мови виконували Анастасія Сітайло (Зубковицька ЗОШ), Олена Карповець (Олевська гімназія), Ольга Васильчук (Калинівська ЗОШ), Вероніка Басюк (Покровська ЗОШ), Христина Приходько (Копищенська ЗОШ), Майя Шелудько (Новоозерянський НВК), Михайлина Сайко (Радовельська ЗОШ).

За першість з предмету «математика» змагались Юлія Ковальчук (Перганська ЗОШ), Анастасія Існюк (Олевська ЗОШ №3), Максим Зимухов (Зольнянська ЗОШ), Ілля Козловець (Олевська ЗОШ №2), Ірина Філімончук (Жубровицька ЗОШ), Данило Бородавка (Радовельська ЗОШ).

Свої знання з природознавства перевіряли Крістіна Корнійчук (Жубровицька ЗОШ), Станіслав Ярвисалов (Корощинська ЗОШ), Давид Позняк (Лопатицька ЗОШ), Станіслав Береговенко (Сущанська ЗОШ), Анна Юськова (Дружбівський НВК).

Не змогли приїхати учні Юрівської та Замисловицької ЗОШ, які теж мали брати участь в олімпіаді.

На виконання завдань дітям була виділена одна година. Всі учасники достойно пройшли «перевірку на знання». За результатами олімпіади призові місця здобули:

Українська мова

1 місце – Карповець Олена – учениця Олевської гімназії (вчитель Красильникова С.І.)

2 місце – Васильчук Ольга – учениця Калинівської ЗОШ (вчитель Курильчук О.І.)

3 місце – Басюк Вероніка – учениця Покровської ЗОШ (вчитель Басюк Т.В.)

1 місце – Козловець Ілля – учень Олевської ЗОШ №2 (вчитель Скумін Н.С.)

2 місце – Ковальчук Юлія – учениця Перганської ЗОШ (вчитель Корнійчук Н.М.)

3 місце – Зимухов Максим – учень Зольнянської ЗОШ (вчитель Драгальчук В.Ф.)

Природознавство

1 місце – Позняк Давид – учень Лопатицької ЗОШ (вчитель Бідюк Л.В.)

2 місце – Юськова Анна – учениця Дружбівського НВК (вчитель Макаруха Т.П.)

3 місце – Ярвисалов Станіслав – учень Корощинської ЗОШ (вчитель Осипчук В.О.)

Секретар міської ради Віталій Шейко нагородив грамотами всіх учасників та переможців олімпіади. До грамоти кожен з учнів отримав сертифікат на суму 500 грн. (I місце), 300 грн. (II місце), 200 (III місце) та 50 грн. (учасникам).

Після «дитячої» урочистої частини відзначили і працю вчителів. Подяками міської ради нагородили Козловець О.А. (Зубковицька ЗОШ), Красильникову С.І. (Олевська гімназія), Курильчук О.І. (Калинівська ЗОШ), Басюк Т.В. (Покровська ЗОШ), Геворгян Т.Ф. (Копищенська ЗОШ), Патюк Л.О. (Новоозерянський НВК), Корнійчук Н.М. (Перганська ЗОШ), Гончарову С.А. (Олевська ЗОШ №3), Драгальчук В.Ф. (Зольнянська ЗОШ), Скумін Н.С. (Олевська ЗОШ №2), Ветлянчук С.В. (Жубровицька ЗОШ), Осипчук В.О. (Корощинська ЗОШ), Бідюк Л.В. (Лопатицька ЗОШ), Мартинчук М.М. (Сущанська ЗОШ), Макаруху Т.П. (Дружбівський НВК).

Щоб побачити завдання до олімпіади випускників початкової школи перейдіть за відповідним посиланням:

Українська мова

Природознавство