Ольга Пилипчук випустила збірку поезії «Ангели в бронежилетах»

«Йдуть Ангели в бронежилетах,
Сини України йдуть…
Мов птахи в небесному злеті,
Зібрались в останню путь».

Ольга Пилипчук, член Національної спілки журналістів України, почесний громадянин м. Олевськ, член Спілки літераторів «Славутич», випустила збірку поезії «Ангели в бронежилетах».

В анотації до книги йдеться: «Поезії, які увійшли до збірки української поетки Ольги Пилипчук, написані для нині сущих і прийдешніх поколінь про подвиги українців-захисників Вітчизни. «Ангели в бронежилетах» – це збірка-реквієм. Збірка-посвята і поклоніння тим бійцям, які на вівтар долі поклали найцінніше – своє життя – заради того, щоб ми жили під мирним небом України».

До збірки увійшли 28 віршів Ольги Пилипчук на тему війни на Сході України. В них поетеса прославляє українських воїнів, які ціною власного життя захищають нашу землю та дарують нам мирне небо над головою.

Нагадаємо, раніше Ольга Пилипчук випустила збірку «На древлянській землі», де поетеса згадує Олевщину.